Майже за 30 км від кордону з Україною російська армія розгорнула польові медичні табори

Вчора, 10 лютого, в Мережі було опубліковано нові знімки з супутника, які показали активність російської армії одразу у трьох напрямках:

  • окупований Крим,
  • західний кордон з Україною
  • Білорусь.

Саме на території Білорусі і було розгорнуто великий польовий медичний табір. Кореспондент Buzzfeed Крістофер Міллер на своїй сторінці у Twitter виклав фотодокази. Відомо, що фото було зроблено 9-10 лютого в районі Зябрівки на території Білорусі. Згідно з гугл-картою, найшвидший маршрут до українського кордону становить 32 км. передає DROBRO.

Для порівняння наводилися знімки аналогічного шпиталю військових РФ у Карабаху.

За знімками, польовий медичний табір займає велику територію. При цьому в Мінську стверджують, що вони планують проводити з РФ лише військові навчання, які мають закінчитися 20 лютого. Після цього нібито російська армія має повністю залишити територію Білорусі. Проте інші знімки свідчать, що РФ продовжує посилювати свою військову присутність і в окупованому Криму. Днями до району закритого аеропорту Жовтневий, що знаходиться в Сімферополі, прибула нова військова техніка. Артилерійські розрахунки були помічені у Славному. У Росії на Курський полігон, який знаходиться за 110 км від кордону з Україною, прибула додаткова військова техніка.

Від admin