Нещодавно в приміщенні спортивної зали Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу відбувся відкритий турнір з кікбоксингу «Весна Тайфуна»

Організатором турніру є Віталій Шкраба, як голова ФСК Тайфун м.Дрогобич при сприянні відділу спорту Дрогобицької міської ради. В турнірі прийняли участь 109 спортсменів з 17 клубів Дніпропетровської Житомирської та Львівської областей, передає DROBRO.

Кращими з команди «Тайфун» м.Дрогобич стали:

Сулим Анна перші місця у Лайт контакті і Поінт контакті, Ружина Юлія – 1-ше місце у розділі Лайт-контакт та 2-ге місце у розділі Поінт контакт.

Велика подяка директору ДФКНГ Хомошу Юрію за надане приміщення для проведення турніру, Очільниці відділу спорту Дрогобицької міської ради Сотрихіній Оксані за допомогу, виконавчому директору ФСК Тайфун Файчаку Івану. Велика подяка Стаху Яніву, Стасінчуку Руслану, Веселому Андрію, Кобильнику Миколі, Соломку Ігору, Пашку Олегу, Дмитрушу Василю за надану благочинну допомогу для проведення змагань. Подяка Гольбергу Леоніду, Чижу Ігору та Білецькому Андрію.

А також на нашому турнірі в Дрогобичі відбулись три професійні позарегламентні поєдинки серед дорослих діючих спортсменів. Вони пройшли у розділі лоу кік один поєдинок і два поєдинки у розділі Поінт.

Від admin