7–10 серпня у Яворові відбувся Чемпіонаті України з велоспорту на шосе, який об’єднав спортсменів з різних куточків України
Дрогобич також був представлений на масштабному спортивному дійстві.
Спортсмени СДЮШОР «Медик» міста Котермака здобули низку нагороди на Чемпіонаті та продемонстрували злагоджену командну роботу й наполегливу боротьбу за перемогу, передає DROBRO. Так, юні спортсмени вибороли три золоті, дві срібні та одну бронзову медаль.
Призери за дисциплінами:
- парна гонка (20 км), юнаки: 1 місце — Артур Стеців та Арсен Мацьків (Львівська область),
- командна гонка (25 км), юнаки: 1 місце — Артур Стеців у складі збірної Львівської області,
- командна гонка (25 км), молодші юнаки: 2 місце — Владислав Мендляр та Іван Андруневчин,
- гонка критеріум, юнаки: 1 місце — Павло Лозинський; 3 місце — Артур Стеців.
Також у парній гонці серед юнаків – 11 місце посіли Павло Лозинський та Віталій Пристай, 16 місце — Олександр Лепак і Назар Пиль. Серед молодших юнаків 8 місце вибороли Владислав Мендляр і Іван Андруневчин.
Серед молодших дівчат на дистанції 15 км зайняла 9 місце — Вероніка Яцуляк.
У командній гонці серед юнаків 6 місце посіли – Павло Лозинський та Віталій Пристай, 8 місце — Павло Коваль та Олександр Лепак, 9 місце — Назар Пиль. Молодші дівчата посіли 8 місце (Вероніка Яцуляк).
У гонці критеріум серед молодших юнаків 6 місце виборов Владислав Мендляр, серед молодших дівчат 20 місце — Вероніка Яцуляк.
Переглянути цей допис в Instagram
У підсумку Чемпіонату України СДЮШОР «Медик» завершила змагання із шістьма медалями, підтвердивши високий рівень підготовки спортсменів та гідне представлення дрогобицької школи на національному рівні.
Світлини з сторінки СДЮШОР «Медик»