ЗСУ активно розвивають контрнаступ у Харківській області, змушуючи орків із втратами відступати у напрямку кордону

Підрозділи української армії значно просунулися вперед, розвиваючи контрнаступ на північний схід від Харкова. Більше того, ЗСУ мають реальні шанси відкинути орків до кордону із мордором, передає DROBRO.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на аналітичний висновок американського Інституту вивчення війни (ISW). Група експертів зазначає, що рашистів буде відкинуто на кордон “найближчими днями або тижнями”, оскільки ерефія буде змушена відступати під тиском успішних атак українських підрозділів.

Аналітики відзначають, що орки підірвали вже три автомобільні мости, щоб спробувати сповільнити контратаку ЗСУ – такі дії сигналізують про ухвалене на болотах рішення розпочати відступ.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

“Рашисти, як повідомляється, зруйнували три мости, щоб уповільнити просування українців. Армії зазвичай руйнують мости лише в тому випадку, якщо вони здебільшого вирішили, що найближчим часом не намагатимуться перетнути річку в іншому напрямку”, – зазначають експерти, підтверджуючи малу можливість спроби окупантів найближчим часом повернутися на втрачені позиції на північний схід від Харкова.

За даними ISW, наступ української армії спрямований на витіснення окупантів із зони дії артилерійського вогню Харкова, який протягом двох останніх місяців перебуває під безперервним ударом орків із ствольної та реактивної артилерії. Більше того, експерти зазначають, що швидкість просування ЗСУ на Харківському напрямку не дає мордору можливості утриматися на зайнятих раніше позиціях.

“З огляду на нинішні темпи просування українських військ, сили рашистів можуть бути не в змозі запобігти виходу українських військ до кордону з мордором, навіть із додатковим підкріпленням”, – пишуть аналітики ISW.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »