Орки зазнають важких втрат у Харківській області, де підрозділи ЗСУ здобули кілька важливих перемог

Російська армія зазнає важких втрат під Ізюмом у Харківській області, де протягом останнього тижня підрозділи ЗСУ завдали двох потужних ударів по штабах ВДВ та другої військової армії. За попередніми оцінками, внаслідок вогневих ударів загинуло близько 500 російських військових, включаючи найвищий командний склад.

Про це заявив радник голови ВП Олексій Арестович. У свою чергу військовий експерт Олександр Коваленко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook зазначає, що з Харківського напрямку продовжує надходити оптимістична інформація, передає DROBRO. Повернення під контроль України цілої низки населених пунктів створює серйозну загрозу для російського угруповання на південний схід від Ізюму.

“Харківський плацдарм продовжує радувати. Генштаб ЗСУ озвучив про повернення контролю над рядом сіл – окупантів продовжують крок за кроком видавлювати. Північно-східний напрямок задає темп, у тому числі і для південно-східного. Угруповання окупантів в Ізюмі напружилося”.

За словами Арестовича, у районі Ізюму для української армії, за попередніми оцінками, настає природний перелом. Просування армії рф уповільнюється, оскільки знищення відразу двох штабів серйозно сповільнює просування окупантів. За його словами, на Ізюм російські окупаційні війська не перекидають додаткових сил взагалі. Більше того, у зворотному напрямку у бік рф вивозять поранених та вбитих, а також підбиту бронетехніку. Арестович наголосив, що вбитих російських військових дуже велика кількість. “Загалом ніяких перемог у рф немає. Навіть маленьких”, – зазначив він.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »