ЗСУ знищили базу “вагнерівців”, яка знаходилася на території місцевого стадіону в окупованій Кадіївці на Луганщині

Сьогодні, 9 червня, у Мережі з’явилися кадри із Кадіївки з території місцевого стадіону. Після удару артилерії від нього майже нічого не залишилося. Відомо, що там була база вагнерівців. Новиною поділився Telegram-канал DroBro7/24 із посиланням на місцеві джерела, які й виклали в Мережу фото, зроблені сьогодні вранці.

На кадрах можна побачити густий чорний дим із боку стадіону, а також результати роботи української артилерії поблизу. Згідно з джерелом, на базі були “вагнерівці”, але вижив лише один. У середині травня в Кадіївці на вулицях міста стали з’являтися проукраїнські листівки російською мовою із закликом до російських солдатів дати спокій місто і йти назад на болота.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Відомо, що база “вагнерівців” була у Кадіївці. Вони брали найактивнішу участь у боях за Попасну. Після цього вони пішли на південь від міста. Потім їх помітили у боях проти 30-ї ОМБр у районі Троїцького.

Наприкінці травня “вагнерівці” вели бої з ЗСУ за Миронівським, що на річці Лугань. Також вони брали участь у захопленні Світлодарська, звідки збираються завдати удару по трасі Бахмут – Лисичанськ. При цьому експерти зазначають, що всі ці міста дуже маленькі, а ЗСУ за них бій практично не вели, щоби не потрапити в оточення. Кадіївку як базу “вагнерівці” обрали з тієї причини, що там йде гарне поєднання з Попасною та Горлівкою.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »