Українські військові показали відео знищення ударним дроном швидкісного десантного катера ЗС рф типу “Серна” біля острова Зміїний

ЗСУ за допомогою ударного дрона Bayraktar TB2 знищили швидкісний десантний корабель ЗС рф. Сталася ця подія біля острова Зміїний, який ще перші дні повномасштабної війни був захоплений російськими окупантами, інформує DROBRO.

Відео військової операції оприлюднило 7 травня у Facebook Оперативне командування “Південь” ЗСУ, публікує DroBro7/24.

 

“Зміїний – не просто новий захоплюючий серіал, який йде на рекорд за кількістю (ударів по ЗС 404 – ред.) та масштабом. Він був одним із знакових об’єктів на початку вторгнення, він став символом потужної скелі нашої непохитності та знищення найнаполегливіших зусиль ворога. – написали військові.

У ролику військові показали, як ударом “Байрактара” було знищено катер орків, пришвартований біля Зміїного. На момент атаки на борту перебували орки. Зважаючи на все, без жертв не обійшлося, оскільки вибух був дуже потужний. Імовірно, ударний дрон знищив швидкісний десантний катер проекту 11770 “Серна”.

Більше цікавого ВІДЕО тут t.me/DroBro24

Його головне завдання – висадка передових підрозділів десанту (до 92 осіб), а також бойової техніки (загальною масою до 45 тонн) на необладнаний берег. “Серна” відносяться до кораблів 4-го рангу. На озброєнні армії мразії до початку війни з Україною було 12 катерів типу “Серна”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »