Група окупантів перебувала у бліндажі і, схоже, не очікувала, що українські військові так несподівано наблизяться до них

Бійці 24-го окремого штурмового батальйону “Айдар” полонили російських окупантів Донецької області. Відповідне відео оприлюднила прес-служба українського підрозділу. Фрагмент відео публікує телеграм-канал DroBro24. Чотирьох загарбників захопили нещодавно біля Часового Яру, коли українські захисники зайшли на ворожі позиції у світлий час доби, передає DROBRO. Група окупантів знаходилася у бліндажі і, схоже, не очікувала, що українські військові так несподівано наблизяться до них.

За діями воїнів батальйону “Айдар” спостерігав безпілотник, камера якого зафіксувала момент здавання росіян у полон. Чотири окупанти по черзі вийшли з бліндажу, їх роззброїли та перевели в інше місце на підконтрольній Україні території.

“Поповнення обмінного фонду. Бійці батальйону “Айдар” нещодавно взяли в полон кілька бійців із ЗС рф. На відміну від росіян, ми беремо полонених та зберігаємо їм життя”, – йдеться в описі відео.

Полонені окупанти на Донеччині. Згодом двоє полонених росіян на камеру розповіли, хто вони і звідки. Повідомили, що вони військовослужбовці 1-го батальйону 102-го полку 150-ї мотострілецької дивізії армії рф.

Також нещодавно бійці четвертого штурмового батальйону 92-ї бригади імені кошового отамана Івана Сірка зачистили та зайняли позиції російських окупантів. Загарбників вибили на південь від села Іванівське на Бахмутському напрямку на Донеччині. Таким чином, Сили оборони України відновили своє становище на цій ділянці фронту. Наразі на Донбасі тривають запеклі бої українських захисників із російськими загарбниками за контроль над населеними пунктами.

Від admin