Підрозділ орків із Чечні пішов на штурм у Запорізькій області, проте після бою з тяжкими втратами відступив, покинувши поранених

Минулої неділі, 1 травня, в ході бойових дій на території Запорізької області підрозділ орків з Чечні зробив невдалу спробу атакувати позиції ЗСУ та зазнав тяжких втрат. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook із посиланням на військові джерела повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

Підрозділи рашистської БТГр 71-го мотострілецького полку зі складу 42-ї мотострілецької дивізії спробували просунутися вперед на Півдні України, проте отримали потужно по риляці і були змушені відступити з значними втратами передає DROBRO. Вказана військова частина за номером 16544 базується на станиці Калинівській на території Чеченської Республіки.

Згідно з отриманою інформацією, внаслідок невдалої спроби наступу зазначеного підрозділу на позиції ЗСУ загинуло як мінімум 5 військовослужбовців, 9 тяжко поранені. Більше того, окупантів, що вижили, під час бою охопила паніка – вони втекли з поля бою, покинувши всіх поранених і тіла загиблих, зазначає журналіст.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »