Удар ЗСУ був завданий двома тактичними балістичними ракетами MGM-140 ATACMS

В Інтернеті з’явилося перше фото з наслідками ракетного удару ЗСУ по базі московитів в Джанкої, окупованого Криму, передає DROBRO.

Згідно з інформацією, повністю знищені могли бути кілька російських систем ППО “С-400” і найцінніша частина установки – її радар. Російський Telegram-канал “Досьє Шпигуна” з посиланням на власні джерела повідомляє, що удару ЗСУ було завдано удару по військовому аеродрому 39-го вертолітного полку 4-ї армії ВПС і ППО (в/ч 46453, Джанкой).

На фото – знищений ЗРК С-400 “Тріумф”. Удар завдано двома тактичними балістичними ракетами MGM-140 ATACMS. Перший удар припав по позиціях ЗРК “С-400 Тріумф”. Знищено 3 пускові установки та РЛС. Другий – по пункту прийому та ремонту військової техніки 77-ї зенітної ракетної бригади (в/ч 33742, Краснодарський край).

У момент удару в пункті на обслуговуванні знаходилися дві пускові установки С-300 (невстановленої модифікації). Також унаслідок удару на пункті відбулася вторинна детонація боєприпасів. Що саме вибухало, поки що невідомо.

Інформації про пошкоджені гелікоптери наразі немає. Згідно з попередньою інформацією, станом на 06:00 в результаті удару як мінімум 15 поранених російських окупантів, 22 вважаються зниклими безвісти.

Від admin