Данія планує передати Україні протикорабельні ракети Harpoon та пускові установки до них

Данія погодилася надати Україні для захисту берегової лінії пускові установки Harpoon та ракети до них. Після наради міністрів оборони 47 країн 20 країн оголосили про нові пакети допомоги Україні, передає DROBRO.

Міністр оборони США Ллойд Остін повідомив, що решта союзників виступила з новими зобов’язаннями про підготовку та допомогу ЗСУ, пише CNN. Британія передала Україні свої ракети у квітні, тепер, після рішення Данії, Harpoon в українських військових побільшає.

За даними Reuters, США також розглядають можливості передачі Україні берегового ракетного комплексу Harpoon чи Naval Strike Missile. Це озброєння допоможе офіційному Києву розблокувати порти в Чорному морі.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Глава Офісу президента Андрій Єрмак, коментуючи рішення союзників, зазначив, що Україні справді потрібна ця допомога для вирішення завдань із захисту та звільнення наших територій. AGM/RGM/UGM-84 Harpoon – протикорабельна ракета з дозвуковою швидкістю та дальністю польоту до 220 км, у певних модифікаціях – до 280 км. Стоїть на озброєнні США, Японії та кількох країн НАТО.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »