На Півдні України ЗСУ розгромили 58-у армію ворога, яка мала статус елітної у складі ЗС мордора

Підрозділи ЗСУ знищили 58-у армію російських окупаційних військ, яка мала статус елітної у складі збройних сил рф. Подробиці розгрому дозволили встановити перехоплення від розмови російського військового з дружиною, під час якої окупант розповів про втрати ЗС рф.

Фрагмент розмови у телеграм-каналі публікує СБУ. Ліквідація російських підрозділів відбулася на Півдні України. Під удар потрапили підрозділи 58-ї армії південного військового округу рф, яку у 2018 році модернізували та оснастили найсучаснішими збройовими системами, передає DROBRO.

“Від 58-ї армії взагалі нічого не залишилося. Вона вважалася найважчою армією в Південному військовому окрузі. За підсумками від неї не залишилося практично нічого. Валерій Бакін у 58-ій армії служив. У нього в роті жодної людини живої немає. Ні одного! Усіх, коротше, повбивали. Усю роту. У нас теж є роти, де залишилося 3 особи, 4 особи”, – розповідає дружині окупант. Де саме і за яких обставин стався розгром ЗС рф, українські джерела не уточнили.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »