Дрогобицьку громаду сколихнула ще одна сумна звістка – під час захисту України від ворога загинув мужній воїн та патріот рідної країни, мешканець села Верхні Гаї – Василь Повханич

Днями воїну виповнилось 34 роки.

Василь Повханич народився та проживав у селі Верхні Гаї. Закінчив місцеву школу, згодом Стрийське ВПУ №8. Після навчання проходив службу у вч А3002 м. Львів, передає DROBRO.

По завершенні строкової служби, працював у Стрийському ПЧ Укрзалізниці, потім на Стрийському вагоноремонтному заводі – монтером колії.

Під час повномасштабної війни, Василь отримав повістку і з серпня 2023 року поповнив лави захисників України. Виконував бойові завдання з захисту України як стрілець, помічник гранатометника у складі 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 2 механізованої роти вч А0296.

Вісім місяців воїн безперервно перебував на нульових позиціях фронту. Мав позивний «хан». Побратими вважали його талісманом, так як присутність Василя на завданнях не раз дивом рятувала всіх від загибелі.

На жаль, під час мінометного обстрілу 29 травня 2024 року, поблизу села Діброва Сєверодонецького району Луганської області, Василь загинув.

З рідних у полеглого воїна залишились мама, двоє братів, які також захищали Україну, молодша сестра та дівчина.

Рідні, близькі та побратими назавжди запам’ятають Василя, як справедливого та відданого Героя. Він завжди висловлював свою думку та ніколи не боявся правди. Завжди був опорою для мами та рідних. Завжди допомагав побратимам та попри небезпеку, одним із перших поривався забирати полеглих та поранених з поля бою.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної загибелі нашого земляка та Героя — Василя Повханича.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття конвою з тілом загиблого захисника очікується завтра, 4 червня. О 12:00 відбудеться зустріч на Перехресті Героїв. Звідти траурний конвой попрямує до рідного села Верхні Гаї. Парастас проведуть вдома. Опісля, в церкві Пресвятої Трійці в селі Верхні Гаї проведуть чин похорону.

Поховають полеглого захисника на кладовищі в селі Верхні Гаї.

Вічна пам’ять Герою!

Від admin