вода для Криму

Cтавленик Кремля Аксьонов визнав провал, вода під дном Азовського моря виявилася непридатною для побутового використання

План Московії використовувати запаси прісної води під дном Азовського моря для постачання Криму провалилися. Виявлена ​​вода виявилася непридатною. Таку заяву зробив ватажок окупаційної влади Криму, ставленик Кремля Сергій Аксьонов. Про це повідомили московытськы ЗМІ, передає DroBro.

“Там вона (прісна вода – ред.) якась є”, – заявив Аксьонов. Він уточнив, що запаси знаходяться не на великій глибині і дістати їх було б нескладно. Однак існує серйозна проблема: висока мінералізація води під Азовським морем. “Що з того? Це очищати треба”, – розповів Аксьонов.

Він додав, очисні станції в Криму не зможуть впоратися з 1-2 мільйонами кубометрів води, які щодня необхідні півострову. “Доведеться про цей проект забути”, – сказав ставленик Москви.

Варто відзначити, що за 7 років окупації Московія так і не змогла вирішити проблему дефіциту прісної води в Криму, яка виникла після анексії. Окупанти всі ці роки виснажували підземні запаси води на півострові, що призвело до непоправних наслідків: в ряді областей грунт засолився до такої міри, що став непридатним для проживання і сільськогосподарського використання. Ситуація критична. Незважаючи на це, Московія продовжує нарощувати військове угрупування на захопленому у України півострові, через що запаси води зникають ще швидше.

Ряд міст півострова отримує прісну воду за графіком – по кілька годин вранці та ввечері.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *