Bellingcat

Болгарський журналіст Христо Грозєв впевнений, що Росія закидає своїх агентів в Україні через територію Білорусі під виглядом біженців

Відомий журналіст Христо Грозєв, який працює головним розслідувачем в Bellingcat і детально вивчав спецоперацію по “вагнерівцям”, заявив, що всі агенти ФСБ потрапляють на територію України під виглядом біженців з Білорусі.

Журналісти з “НВ” запросили Грозєва на програму “Запитання тут ставитемо ми”, де він дав відповіді на ряд питань. Саме інтерв’ю опубліковано на каналі “НВ” на Youtube. Грозєв зізнався, як в ході своїх розслідувань він з’ясував, що в Україні дуже багато агентів ФСБ. При цьому деяких вдалося викрити і вже заарештувати. Більшу частину агентів співробітники ФСБ вербували серед співробітників українських спецслужб ще на самому початку бойових дій на Донбасі в 2014 році. Деякі зі співробітників спецслужб навіть самі виходили на ФСБ і пропонували свою допомогу.

Однак уже в наступні роки Росія перейшла на “другий рівень”, коли стала закидати в Україну своїх агентів, але під виглядом білоруських біженців. Грозєв зізнався, що за останні роки спецслужби Росії стають все більш компетентними у своїй роботі. У ФСБ навчилися краще ховати сліди, однак розслідувачі з Bellingcat теж працюють дуже добре.

За останні п’ять років вдалося розсекретити 30 співробітників ГРУ, яким заборонений в’їзд на територію ЄС. “Вони (спецслужби Росії – прим. ред.) Намагаються наздоганяти (журналістів з Bellingcat – прим. ред.) Та іноді у них виходить, іноді ні”, – підсумував свою промову журналіст.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *