25 червня у Дрогобичі відбувся благодійний концерт «Потяг Харків-Дрогобич» топових виконавців – «Жадан і собаки» та Христина Соловій

Артисти, які є активними волонтерами, дали концерт у Дрогобичі з метою вчергове підтримати захисників – придбати пікап для одного з найбоєздатніших підрозділів ГУР, пише DROBRO.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Захід відбувся на локації Шпихлір та об’єднав багато поціновувачів якісної української музики. Впродовж виступу виконавців тривав благочинний ярмарок, де усі бажаючі мали змогу придбати крафтові вироби, домашні смаколики та сувенірну продукцію. А також бойові елементи техніки та зброї із зони бойових дій, які експонував БФ «Родини Веселого».

Вхід на концерт був за донати – від 200 грн. Окрім цього – усі бажаючі також могли задонатити за активими посиланнями на благочинних скриньках, які були скрізь розставлені. Паралельні – ведучі дійства проводили аукціони на сцені та пропонували придбати присутнім сувенірні речі, вишиванку тощо.

Усі зібрані кошти, а це понад 500 тис.грн, уже скерували на придбання пікапу для захисників. Також є бачення придбати і дрон для потреб воїнів.

Ведучими дійства виступили – Олександр Сердюк, М’яч Дредбол та Андрій Юркевич.

Від admin