Приїзд до Києва впливового західного політика змінив усе – ЗМІ

Хід мирних переговорів із 404 повністю перевернув візит до Києва Бориса Джонсона та його відверту розмову із Зеленським.

Після провалу першого етапу вторгнення на територію України та розгрому окупаційних сил під Києвом у Кремлі були готові на зустріч президентів Володимира Зеленського та Путіна, на якій мали обговорити та затвердити результати мирного договору України та 404. Проте все змінив раптовий візит прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона до Києва. Про це повідомляють журналісти видання “Українська правда”, яке публікує матеріал на основі інсайдерської інформації з ВП, передає DROBRO.

“Така зустріч (Путіна та Зеленського – ред.) була майже готова. Після дуже важких втрат під Києвом і на півночі, після місяців безрезультатних облог Чернігова та Харкова, після жорстких санкцій Заходу якась угода з Україною дуже потрібна 404. Не дарма глава МЗС мордора Лавров відверто видає бажане за дійсне, говорячи, що 404 веде переговори з Україною щодо зняття санкцій. Це дуже важливе для них питання”, – пишуть журналісти видання.

Водночас, Захід вустами канцлера Німеччини Олафа Шольца дав однозначну відповідь: санкції з 404 ніхто не зніме, якщо не буде угоди з Україною. “404 сторона, хто б не говорив, вміє читати сигнали і була практично готова до зустрічі Зеленський – Путін. Але сталося дві речі, після яких член делегації України Михайло Подоляк має відкрито визнати, що зустріч президентів уже не на часі”, – зазначає УП”.

Перша причина – викриття звірств, згвалтувань, вбивств, розправ, пограбування, невиборчих бомбардувань та сотень та тисяч інших військових злочинів, скоєних орками на тимчасово захоплених українських теренах. Звірства орків у Бучі, Ірпені, Бородянці, а також бомбардування “Азовсталі” стали для України важливим питанням.

Другою причиною зриву переговорів із Путіним став раптовий приїзд до Києва 9 квітня прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. Це сталося практично відразу після того, як українські переговорники та Абрамович/Мединський за підсумками Стамбула загалом узгодили конструкцію майбутньої угоди.

Більше цікавого тут 👉 https://t.me/+8ViEM-fKVZNkNzAy

“Джонсон привіз до Києва два простих меседжі: Путін – військовий злочинець, його потрібно дотискати, а не домовлятися з ним. І друге, якщо ви готові з ним підписувати будь-які угоди про гарантії, то ми ні. З вами можемо, але не з ним, він все одно всіх покине”, – резюмує суть візиту Джонсона один із наближених до Зеленського. За цим візитом та словами Джонсона криється набагато більше, ніж просте небажання залучатися до угод з 404.

Колективний Захід, який ще в лютому пропонував Зеленському здатися і тікати, тепер відчув, що Путін насправді зовсім не такий всесильний, яким його уявляли. Більше того, за словами джерел, саме зараз з’явився шанс його дотискати, і Захід хоче скористатися ним. Вже через три дні після того, як Джонсон відлетів назад до Туманного Альбіону, Путін вийшов до публіки і заявив, що переговори з Україною “зайшли в глухий кут”. Ще через три дні до Києва знову приїхав Роман Абрамович, а президент Зеленський офіційно заявив, що угод безпеки з 404 може бути дві: одна стосуватиметься власне співіснування України з 404, друга – виключно гарантій безпеки.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »