Українці у доленосному матчі впевнено здобули перемогу над боснійцями з рахунком 2:0, а у паралельному матчі Фінляндія поступилася Франції (0:2)

Національна команда України з футболу виграла на виїзді у Боснії та Герцеговини та вийшла у плей-офф ЧС-2022, передає чудову новину DroBro. У першому таймі у наших футболістів було кілька напівмоментів. З-за меж штрафного майданчика пробивали лідери “жовто-синіх” – Зінченко та Малиновський, проте м’яч вперто не йшов у ворота суперників.

Важлива перемоха українців

Наприкінці першої 45-хвилинки збірна України могла взагалі пропустити гол. Спочатку дивовижний сейв зробив воротар Бущан, а згодом м’яч встиг вибити захисник Забарний. У результаті перша половина зустрічі завершилася у суху нічию. На 58-й хвилині підопічні Петракова відкрили рахунок. Циганков продемонстрував дриблінг, прорвався флангом і прострілив у штрафний майданчик. Найшвидшим виявився Зінченко, який спокійно відправив м’яч у ворота господарів – 1:0.

Зінченко забиває першим 1 : 0

Потім головний тренер національної команди зробив ротації у складі, і на поле вийшли Шапаренко та Довбик. Так, перший зробив вдалий гольовий пас, а другий вийшов віч-на-віч з воротарем і забив гол – 2:0. У паралельному матчі французи в гостях здолали фінів з аналогічним рахунком, голи забили Бензема та Мбаппе. Підсумкова турнірна таблиця нашої групи виглядає так:

Кінцева таблиця розіграшу

У підсумку наша футбольна збірна на чолі з Петраковим із 2-го місця у групі виходить у стикові матчі ЧС-2022. Серед її ймовірних суперників: збірні Португалії, Швеції, Італії, Шотландії та Уельсу. Жеребкування стадії плей-офф відбудеться 26 листопада. Матчі цієї стадії відбудуться у березні 2022 року.