Дрогобицька громада втратила ще одного оборонця – під час виконання бойових завдань та захисту України від ворога загинув мешканець Стебника, воїн Назар Середницький

Боєць народився 23 вересня 1986 року, мешкав у Стебнику.

Навчався на факультеті менеджменту та маркетингу Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка. Працював в гірничо-рятувальному загоні ДСНС, передає DROBRO.

Назар проявив свідому громадянську позицію та став на захист України. Пішов добровольцем у лави ЗСУ 31 січня 2023р. Служив у 33-й Окремій механізованій бригаді. Був щирим другом і ніколи не відмовляв у допомозі та підтримці, як під час проходження служби, так і на полі бою.

Загинув воїн 4 липня у районі Запорізького напрямку, виконуючи бойові завдання.

У загиблого залишились двоє братів та син 9-ти років.

Домовину із тілом Героя у рідний Стебник привезуть завтра, 8 липня. Зустрінуть траурний кортеж на перехресті Героїв об 11:00 год. у Дрогобичі.

Відтак, о 11:30 год. на Майдані Шевченка у Стебнику відбудеться загальноміська панахида.

В 12:00 год проведуть чин похорону в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Поховають Героя на кладовищі, що на вулиці Мекелити.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Назара Середницького.

Нехай спочиває з миром його душа, а пам’ять про Героя буде жити вічно!

Від admin