Пожежа на складі Wildberries під Санкт-Петербургом стала найбільшою в історії російського рітейлу

Масштабна пожежа на складі онлайн-рітейлера Wildberries під Санкт-Петербургом, яка спалахнула 13 січня вранці, знищила товарів на сотні мільйонів доларів. На даний момент повідомляється, що згорів весь товар на суму 11 млрд. рублів (понад 125 млн. доларів), передає DROBRO.

При цьому росЗМІ пишуть, що сума збитків може наблизитися до 20 млрд рублів (понад 227 млн доларів). Telegarm-канал DroBro24 повідомляє з посиланням на пабліки рашистів, що на складі зберігалися запчастини для дронів, а також товари подвійного призначення, які використовуються армією ерефії. Крім того, там знаходилася китайська спецтехніка, яка використовується для копання окопів на передовій.

Спочатку площа пожежі становила 50 тис. кв. м, проте потім з’явилася інформація, що вогонь локалізовано на площі 70 тис. кв. м. Ця пожежа вже визнана найбільшою в історії російського рітейлу.

Точна причина пожежі досі невідома. У росЗМІ з’являлася версія з несправною проводкою, а джерела в МНС рф говорили, що пожежна сигналізація не спрацювала, оскільки вона могла бути відключена через помилкові спрацьовування раніше. Крім того, повідомляється, що згорілий склад як мінімум з квітня 2022 року працював без дозволу на введення в експлуатацію.

Від admin