Колишній Головком ЗСУ Валерій Залужний нагадав про високу ціну нашої перемоги та подякував за мужність

Війна триває, а наша мета – перемога, нагадав Валерій Залужний. Колишній Головком ЗСУ 24 лютого на своїй сторінці у Facebook розмістив нову публікацію, в якій озвучив свої думки щодо війни, передає DROBRO.

Генерал ВСУ нагадав українцям, що кожен з нас має робити все, що від нього залежить, щоб наблизити нашу перемогу над росіянами. Свій пост генерал ВСУ розпочав із того, що нагадав про події перших днів після повномасштабного вторгнення.

Саме завдяки сміливості та мужності українців, які не побоялися танків та ракет, а прийняли бій, ми вистояли.

“Я вдячний усім, хто в ці хвилини бореться за нашу країну на полі бою. Дякую всім тим, хто допомагає українській армії, хто пам’ятає, вірить, молиться і робить все можливе заради Перемоги. Вічна пам’ять та повага воїнам, які віддали життя за свободу” нашої Батьківщини. Я вірю і точно знаю, що ми переможемо! Слава Україні!” – написав Валерій Залужний.

Буквально за одну годину на публікацію відреагувало понад 16 тис. людей, а близько 2 тис. опублікували слова колишнього Головкому ЗСУ у себе на сторінках. У коментарях прозвучало багато слів подяки генералу за його внесок у спільну перемогу.

Від admin