Американські системи ППО Patriot увійдуть до нового пакету військової допомоги для України

Заяви офіційного Києва про необхідність закриття неба над територією України, що звучали від початку повномасштабного російського вторгнення, схоже, почуті на Заході. США готуються передати українській стороні зенітні ракетні комплекси Patriot, які здатні вражати повітряні цілі на середніх та великих висотах, передає DROBRO.

Зазначені системи мають увійти до наступного пакета американської військової допомоги Україні на суму 40 млрд доларів, пише видання The Washington Post. Окрім ЗРК Patriot, США готують до відправки в Україну чергову партію далекобійної артилерії. Новий пакет також включає кошти, які будуть витрачені на економічні потреби. 5 млрд планується направити на вирішення продовольчих проблем, більш ніж 1 млрд – на підтримку переселенців.

Напередодні верхня палата американського Конгресу (Сенат) затвердила пакет допомоги Україні на суму 40 млрд. доларів. За відповідне рішення проголосувало 86 сенаторів, 11 виступили проти. Найближчим часом документ має підписати президент США Джо Байден. У Конгресі повідомили, що новий пакет допомоги дозволить задовольнити потреби українського народу, який протистоїть російській агресії.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

ЗРК Patriot призначений для прикриття великих адміністративно-промислових центрів, військово-морських та військово-повітряних баз від повітряних атак. Система здатна виявляти і розпізнавати одночасно більше сотні повітряних цілей, а також наводити до трьох ракет на кожну ціль.

Українська влада з перших днів війни прохала західних партнерів надати потужні системи ППО для закриття українського неба від російських ракет та авіації.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »