На Луганщині воїни одного з підрозділів угруповання Об’єднаних сил успішно атакували ворога, захопивши його позиції та зброю

Про це повідомляється у Facebook операції Об’єднаних сил.

Військовослужбовець на псевдо «Фелікс» розповідає, що пошуково-ударні дії пройшли без втрат із нашого боку. У ворога – щонайменше троє поранених.

«Виявили позиції окупантів на передньому краї. Вони почали створювати суцільну лінію оборони, вкопуватися, укріплювати свої позиції. Наступного ж дня ми вирішили їх вибити звідти, поки вони не закріпилися остаточно», – розповідає «Фелікс».

На захоплених позиціях українські захисники знайшли кілька в паніці покинутих загарбниками РПГ, підствольні гранатомети та постріли до них, велику кількість набоїв до стрілецької зброї різних калібрів та документи. Загалом, українським воїнам протистояло до двох десятків ворожої піхоти на передньому краї, а також від трьох до чотирьох десятків окупантів у резерві.

«Їхня позиція була важлива: вони контролювали дорогу, – пояснює «Фелікс». – Добре, що вони не вміють воювати. Резерви, які мали прийти на допомогу, побігли першими. Швидкості їм додав наш міномет. Передові позиції спочатку відстрілювались, але потім забрали поранених і чкурнули з поля бою слідом».

Воїн каже, що сам родом з Донбасу.

«Скажу так: наша земля і люди предостатньо настраждалися від московитів. Ми будемо їх нищити, палити, рвати, поки не виженемо їх з України!», – наголосив він.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »