Представник 47-го ОМБр Дмитро Лазуткін підтвердив факт застосування психотропних засобів росіянами

На запитання, чи Авдіївка стане ключем до Донецької та Луганської областей, Дмитро Лазуткін сказав, що це не головна причина, через яку росіяни так відчайдушно намагаються захопити це місто, передає DROBRO. Офіцер ВСУ дивну завзятість окупантів у боротьбі за Авдіївку пояснив так:

“Авдіївка їм потрібна з кількох причин. У ній приховано і пропагандистське значення, і політичне, і стратегічне також. Для них це місто, яке є символом атак на Донецьк. Саме з цим містом вони чомусь асоціюють обстріли Донецька. Вони підняли Авдіївку на прапор, і тому дуже хочеться захопити це місто”.

Інтерв’ю Дмитра Лазуткіна для “Фабрики новин” можна переглянути на каналі YouTube. Про тактику росіян біля Авдіївки представник 47-ї ОМБр розповів таке:

“Вони розбиті на невеликі піхотні підрозділи. Очевидно, що вони це роблять, щоб зменшити втрати. “М’ясні штурми” теж спостерігаються. Хоча, ясна річ, вони хочуть зберегти своє життя і не йдуть так приречено на штурм”.

Також Дмитро Лазуткін повідомив, у чому секрет “сміливості” окупантів:

“Іноді спостерігаються і “м’ясні штурми”, і це можна пояснити лише тим, що їх жорстоко карають, якщо вони не йдуть в атаку. І плюс має місце застосування психотропних речовин. Наші військові неодноразово знаходили в окопах ворога шприци, медикаментозні засоби, які розширюють свідомість або пригнічують почуття страху. Таке фіксувалося багато разів”.

Від admin