Можливий напад на Україну

Захід розглядає сценарій нападу російських військ на Україну та країни Балтії з використанням нелегальних мігрантів

Завтра, 7 грудня, президенти Джо Байден та Путін проведуть кризові переговори на тлі того, як Росія зосередила понад сотню тисяч військовослужбовців на кордоні з Україною та загрожує потенційним вторгненням у 2022 році, передає DroBro.

Офіцери американської розвідки вважають, що Москва розробила плани військового наступу на кількох фронтах, оскільки Кремль продовжує просувати війська, артилерію та бронетехніку до кордонів Східної Європи, пише The Times.

У США виникли побоювання, що протистояння через Україну, яка хоче приєднатися до НАТО, може вилитися у військові дії також на території ЄС. Під загрозою опинилися країни Балтії, яким довелося зіткнутися з появою нелегальних мігрантів у своїх межах. Для того, щоб відрізати Литву, Латвію та Естонію від решти ЄС та європейських територій НАТО, Кремлю достатньо буде взяти під контроль Сувалкський коридор, який є майже 100-кілометровим кордоном Польщі та Литви.

Саме тут ситуацію можуть дестабілізувати мігранти, яких спровокують на хвилювання, — припускає блогер Олег Шарп. Після цього російські війська можуть увірватися в коридор і розгорнути військові патрулі на підставі гуманітарної кризи. Це дозволить створити “єдиний кулак”, об’єднавши сили у Калінінграді та Білорусі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »