У війні з російським загарбником, наша громада втратила ще одного сина – в перший день нового року загинув 30-річний дрогобичанин Ігор Бережницький

Народився захисник 29 жовтня 1993 року. Проживав у Дрогобичі. Розпочинав навчання у ЗОШ №16, згодом навчався та закінчив ЗОШ №17 у Дрогобичі. Після закінчення школи Ігор навчався у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі, передає DROBRO.

Працював у сфері торгівлі, займався доставкою товарів.

З моменту вторгнення ворога, Ігор весь час поривався стати на захист України. Кілька разів ходив до військкомату, однак по стану здоров’я йому відмовляли.

Лави захисників дрогобичанин поповнив в січні 2023 року. Він пройшов навчання в Німеччині та став на захист України у складі однієї з окремих десантно-штурмових бригад Збройних Сил України та виконував бойові завдання з захисту України на гарячих напрямках фронту.

Воїн загинув в перший день нового року внаслідок осколкового поранення під час ворожого обстрілу.

З рідних у загиблого Героя залишились дружина, донечка, батьки, сестра, 2 бабусі.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Ігоря Бережницького.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Інформацію щодо часу прибуття конвою з тілом загиблого захисника, проведення парастасу та чину похорону повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Герою!

Від admin