Вашингтон і Пекін зіграли “у дипломатичні піддавки”, досягнувши домовленості щодо тайванського кейсу

Сполучені Штати та Китай використали загрозу війни за Тайвань для укладання угоди. Американська та китайська сторони зіграли “у дипломатичні піддавки” і досягли угоди, ціна якої стане відома пізніше.

Така думка наводиться в Telegram-каналі CYNIC. “Пелосі відвідає Сінгапур, Малайзію, Південну Корею та Японію в рамках свого Індо-Тихоокеанського турне. Тайваню в списку немає. Для розуміння! Рівно за день до широкомасштабної активізації військових претензій щодо тайванського кейсу Байден зідзвонився з Сі: в рамках бесіди Байден повідомив що притримується доктрини “Єдиного Китаю”.

Реалізація погрози Китая збити літак Ненсі була б стартом повномасштабної третьої світової.

Вашингтон публічно здав назад, надавши можливість китайському керівництву, піднявши ставки, забезпечити “дипломатичну перемогу” для внутрішнього споживача: через державну пресу озвучувалася готовність “захищати цілісність Китаю мільярдом китайців”.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Тепер звертаємо увагу на послідовність. Байден спочатку у розмові з Сі відкрито визнає єдність Китаю. Потім – у Тайвань летить Ненсі. Китай відразу ж публікує свою версію дзвінка, де надруковано фразу: “Не грайте з вогнем”. Це виразні та вивірені дипломатичні піддавки. Тепер чекаємо, коли випливе ціна такої “угоди”, – сказано в повідомленні.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin