З США висилають чергових 27 дипломатів РФ

“Наших виганяють”, – у МЗС РФ повідомили про висилку зі США 27 дипломатів РФ

“Дипломатична війна” між США та Росією триває. Територію Америки змушені залишити ще 27 дипломатів РФ. Про це повідомив 27 листопада посол РФ у Вашингтоні Анатолій Антонов в ефірі YouTube-каналу пропагандиста Соловйова, повідомляє DroBro.

“Дипломатів наших виганяють”, – заявив посол РФ. Він уточнив, що до 30 січня територію США будуть змушені залишити ще 27 співробітників російських посольств та консульств.

Причиною, за його словами, стало те, що сім’ї цих дипломатів не змогли отримати американські візи. “Ми стикаємося з серйозним кадровим голодом. У подружжя низки наших товаришів відібрано акредитацію. Дітям не дають візи”, – поскаржився Антонов. Він звинуватив американців у “русофобії”, а також у “роз’єднанні сімей” дипломатів РФ.

Посол анонсував як відповідь висилку з РФ 30 американських дипломатів. У результаті дипломатичне представництво Америки у Росії, яке й так мінімальне, буде скорочено. Так, із серпня нинішнього року в посольстві США в РФ працює лише 120 співробітників, це мінімальний склад за останні як мінімум 5 років.

Крім того, влада РФ ще й заборонила росіянам працювати як обслуговуючий персонал в американських дипвідомствах. Вже сьогодні громадяни РФ, які бажають відвідати США, змушені вимагати візи в американських посольствах на території інших країн. У РФ діяльність посольств та консульств США практично паралізована.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »