Маріуполець Дмитро Юрін вибрався з оточеного міста морем, здолавши 4 км вплав

Чоловіка не злякала холодна вода, адже він вирішив будь-яким способом вибратися з відрізаного окупантами міста на Донбасі, передає DROBRO.

Дивовижна історія про те, як мешканець Маріуполя Дмитро Юрін зміг залишити місто морем, з’явилася у виданні The Gurdian. Після удару рашистів по драмтеатру, де мешканці ховалися від бомбардувань, чоловік вирішив більше не залишатися у Маріуполі. Він був очевидцем трагічних подій і допомагав розбирати завали та діставати поранених дітей та жінок, адже його квартира була поруч із епіцентром вибуху.

Оскільки місто було відрізане з усіх боків, Юрін вирішив, що у безпечне місце він попливе. Змайструвавши імпровізований костюм із пакетів та пластикових пляшок (як страховка та додаткові сили), він вирушив на міський пляж, звідки стартував у напрямку селища Мелекіне. Відстань у 4 кілометри йому вдалося подолати морем за 2,5 години. Звідти маріуполець вибрався до Бердянська, а потім на вільну від рашистів українську територію.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »