Військові паблики РФ заявили про важку шкоду, завдану російській протиповітряній обороні в тимчасово окупованому Криму
Z-пабліки констатували фактично знищення російської ППО у тимчасово окупованому Криму та заявили, що тепер українські безпілотники перейшли до вибивання берегових ракетних комплексів та реактивних систем залпового вогню на півострові, передає DROBRO.
Про це пише Telegram-канал “Військовий інформатор”, коментуючи атаку Сил безпілотних систем ЗСУ на базу російської армії з реактивними системами “Смерч/Торнадо-С” у Криму. У повідомленні йдеться, що російській ППО в Криму завдано величезної шкоди внаслідок систематичних ударів українських дронів на “Старлінках”.
“Можна констатувати, що трапилося те, чого ми спочатку і побоювалися – система ППО півострова зазнала важких втрат від систематичних ударів дронів на “Старлінках”, після чого українські безпілотники стали вибивати інші цілі, такі як БРК “Бастіон” та далекобійні РСЗВ”, – пише канал.
Нагадаємо, в ніч на 19 березня СБС ЗСУ завдали масованого удару по базі російської армії в селі Радгоспне під Сімферополем, вразивши три РСЗ “Смерч/Торнадо-С”, транспортно-заряджувальну машину для РСЗВ та цистерни з паливом.
