Про вас ходять легенди, і після нашої перемоги про вас зніматимуть оскароносні фільми

Шановні бойові друзі!

Сьогодні відзначається День Сил спеціальних операцій – надсучасного роду військ Збройних Сил України, створення якого стало нагальною вимогою часу.

Ви представляєте наймолодший, але вже загартований у боях рід військ Збройних Сил України. «Іду на ви» – благородне гасло Святослава Хороброго, дивовижні вміння козаків-характерників, боротьба на межі можливого – все це формує вашу унікальну ідентичність. Поєднавши кращі вітчизняні військові традиції із найсучаснішими підходами збройних сил провідних держав НАТО, Ви стали елітою Збройних Сил України.

Сьогодні Ви, військовослужбовці Сил спеціальних операцій, знаходячись на передовій протидії російській «гібридній» агресії, пишете власну історію, яка не має аналогів у нашому минулому.

Особливості «невидимої війни» не дають можливості широкому загалу належно оцінити Ваш ратний подвиг, високий професіоналізм та відданість справі. Повною мірою Вас зможуть оцінити лише нащадки.

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за незалежність України. Цього дня ми не можемо не згадати втрати 3 окремого полку спецпризначення, десять воїнів якого загинули і сім потрапили в полон у бою під Латишевим Донецької області 29 липня 2014 року.

Дякую вам за самовіддану службу, незламний бойовий дух, відданість Україні та її Збройним Силам.

Бажаю витримки у священній боротьбі за Українську державу, стійкості переконань і надійного тилу. Завжди повертайтеся із бойових завдань неушкодженими і у повному складі!

Слава Силам спеціальних операцій!

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin