Запрошуємо всіх мешканців та гостей Дрогобицької громади разом відзначити 35-ту річницю відновлення Незалежності України та підтримати наших захисників

На нас чекає насичений урочистими подіями день, сповнений молитвами за світле прийдешнє України, благодійністю з непохитною вірою в нашу Перемогу, гордістю за звитяжні Збройні Сили України, піднесеним настроєм від споглядання і сприйняття національних пісень, музики, танців, спортивних виступів – усього, що здатне підтримати патріотичний український дух.

Ранкова варта: Світанок над Дрогобичем

Розпочнемо цей особливий день на висоті міської ратуші, де кожен відчує себе трішки ближче до рідного неба:

  • 06:45 – Збираємося біля Туристично-інформаційного центру і підіймаємося на вежу ратуші.
  • 07:00 – Разом зустрічаємо перші промені сонця і вітаємо Україну з 35-тим Днем відновлення її Незалежності.

Особливий момент: Небо над містом розітне Державний Гімн у потужному живому виконанні оркестру військової частини А1108.

Благодійна місія: Кожен, хто підійматиметься на вежу і нарешті порахує міцні сходинки Дрогобицької ратуші, долучиться до благодійності, склавши пожертву від 50 гривень. Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку ЗСУ, щоб разом наблизити нашу Перемогу над московськими загарбниками.

Замкова Гора: Епіцентр святкових подій

Ця історична площа біля пам’ятника Юрію Дрогобичу – славетного вченого-українця, ректора Болонського університету, вчителя знаного Миколая Коперника – стане на цей знаменний день головним осередком єдності нашої громади, демонстрації талантів, духовної культури та доброчинності.

Протягом дня функціонуватиме благодійний ярмарок «Дрогобицький крам». Всі охочі зможуть купити найкращу продукцію від місцевих підприємців. Ваші кошти працюватимуть на доблесні ЗСУ!

  • 12:00 – Відбудеться урочисте Віче з нагоди 35-ої річниці відновлення Незалежності України та Молебень за Україну. Нехай сила нашої спільної молитви за Переможний мир і розквіт України полине у відкрите для нас у день народження України небо. Бо з погляду Вічності 35 років Незалежності – це лише короткий період нашої історії, а з огляду на те, якій цілеспрямовано загребущій, чисельній своїми орками, україноненависницькій імперії ми чинимо опір, 35 років – це вже епоха нашої звитяги, життєлюбства і водночас готовності до самопожертви в ім’я Свободи української нації.

На завершення Віча свої патріотичні вірші прочитає присутнім дрогобицький поет Богдан Башак.

  • 13:00 – Розпочнеться хореографічний марафон «Гопак Перемоги». Місцеві та запрошені танцюристи заряджатимуть публіку енергією та силою козацького духу за допомогою відточеної пластики танців.
  • 14:00 – Виступатиме улюбленець публіки – неповторний Дрогобицький муніципальний духовий оркестр. Шанувальники «дутої музики», готуйте долоні для аплодисментів!
  • 15:00 – Перед присутніми розгорнеться широка палітра талантів Дрогобицької міської територіальної громади. Відбудеться грандіозний патріотичний концерт за участю знаних, улюблених, найкращих колективів.

Присутніх дивуватимуть своїм професіоналізмом:

Народний ансамбль скрипалів «Чарівні мелодії» та Народний ансамбль народної музики «Джерела Карпат» (Народний дім імені Івана Франка);
Народний вокальний ансамбль «Вишиванка» (Старе Село) та музичний гурт «Галич» (Центр культури та мистецтв «Каменяр»);
Юні віртуози Дрогобицької музичної школи № 1 імені отця Северина Сапруна та дитячої музичної школи № 2 імені Романа Сороки.

Площа Ринок: Демонстрація спортивної міці Дрогобиччини

  • 15:00 – Паралельно на площі Ринок всі покоління прихильників спорту спостерігатимуть за проявами характерів, міці та вправності під час виступів представників спортивних клубів Дрогобиччини. Наша молодь – сильна, здорова, незалежна. Приходьте підтримати юних атлетів та надихнутися їхньою наполегливістю у тренуваннях та енергією!

Вулиця Тараса Шевченка, 26: Музична подорож на колишню Панську

Запрошуємо охочих у колишнє приміщення банку на вулиці Шевченка, 26, щоб насолодитися красою майстерного хорового співу улюбленого, титулованого колективу:

  • 17:00 – В затишній атмосфері будинку, що на колишній вулиці Панській (тепер – Тараса Шевченка, 26), свою особливу мистецьку програму презентуватиме гордість нашого міста: Дрогобицький муніципальний камерний хор «Легенда». На присутніх чекають сильні, чисті голоси, унікальна акустика та високохудожні твори, які своїм звучанням торкнуться струн кожної душі.

Приходьте родинами, одягайте свої найкращі вишиванки, беріть із собою піднесений настрій і віру в Перемогу України.

Доведімо, що Дрогобиччина – це громада патріотів, які вміють тримати стрій, допомагати ЗСУ і знаходити джерела натхнення, тихої душевної радості та наснаги в боротьбі за Незалежність!

З Днем народження, дорога наша Батьківщино! Слава Незалежній Україні!

ШВИДШЕ В FACEBOOK

Від admin