Одна з найбільших у Європі компаній із виробництва бронетехніки та снарядів KNDS незабаром почне працювати в Україні

Франко-німецький збройовий гурт KNDS створює в Україні свою дочірню компанію. Рішення анонсовано з нагоди візиту до Франції президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє видання Le Figaro.

Військово-промисловий комплекс України буде посилено збройовим гігантом KNDS. Про те, що компанія має намір виробляти на українській території техніку та боєприпаси, ще в березні 2024 року повідомили міністри оборони Франції та Німеччини Себастьян Лекорню та Борис Пісторіус, передає DROBRO. І судячи з нової інформації, процес запуску виробництва дуже активно триває.

Сьогодні, 7 червня, очікується візит Зеленського разом із Лекорнею на місце розташування збройової групи у Версалі під Парижем. Відомо, що концерн KNDS підписав дві декларації з українською ENMEK. Одна стосується створення центру техобслуговування самохідних артилерійських установок (САУ) Caesar, а друга – створення запчастин технологією 3D-друку.

Окрім цього, компанія передала Україні ліцензії на виробництво снарядів калібру 155 мм.

Довідка

KNDS (Krauss-Maffei Wegmann & Nexter Defense Systems) – це спільне німецько-французьке підприємство. Воно було засноване у 2015 році. Штаб-квартира концерну знаходиться в Амстердамі (Нідерланди). KNDS виробляє танки, бронетранспортери, артилерійські системи, боєприпаси, системи керування вогнем та інше озброєння.

Крім CAESAR, компанія виробляє танки Leopard 2 та Leclerc, а також бронетранспортери Boxer.

Від admin