У Росії, у віці 35 років, за дивних обставин загинув засновник націоналістичного видання “Супутник та погром” Єгор Просвірнін

Про його смерть повідомляють російські ЗМІ. Відомо, що чоловік випав з вікна квартири на Тверському бульварі у Москві, з оприлюднених і місцевих ЗМІ фото зрозуміло, що він був голим. Зазначається, що за лічені години до смерті він ділився інформацією про сварку, на своїй сторінці у Twitter.

Російські видання пишуть, що чоловіка силоміць виштовхнули з вікна. Також повідомляється, буцімто сусіди перед тим бачили, як з вікна неонациста хтось викинув ніж та газовий балончик, а у квартирі весь день було чутно крики та сварки, передає DroBro.

Відомо, що Просвірнін – засновник російського націоналістичного видання “Спутник і погром”. Він активно підтримував окупацію Криму та бойові дії росіян на Донбасі. У 2017 році “Спутник і погром” було заблоковано на вимогу Генпрокуратури РФ через пропаганду ідей національної та релігійної ворожнечі. Наступного року видання оголосило про закриття.

Раніше, у 2016 році Просвірнін разом з письменником Едуардом Лімоновим та терористом Ігорем Гіркіним оголосив про створення організації “Комітет 25 січня”. Згодом її перейменували у “Загальноросійський національний рух”. Організація припинила своє існування фактично після створення.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »