Örebro Volley підписав контракт з українською “машиною для забивання” Іриною Бєловою яка повернулася в Örebro Volley після успішного сезону в Lindesbergs Volley

У 2022 році Ірина Бєлова приїхала до Швеції. Багато хто швидко зрозумів, що вона великий талант у волейболі, і вона швидко зайняла місце в Örebro Volley. У зірковому Örebro Volley з багатьма талановитими гравцями Ірина зростом 174 см мала обмежений ігровий час, і в сезоні 2023/24 вона вирішила грати з суперником у графстві Lindesbergs Volley, передає DROBRO.

Атака та гарматна подача Ірини, як і очікувалося, відіграла велику роль у сезоні в Ліндесбергу. Українці з Трускавця, якій на початку травня виповнюється 21 рік, доводилося грати як на правому фланзі, так і на позиції лівого вінгера. Підсумовуючи очки елітної серії, Ірина виявилася другою в лізі за подачами з 38 ейсами та 8-ю в загальній лізі очків з 275 очками.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

– Я рада повернутися в «Örebro Volley», мені дуже подобається ця команда, атмосфера і люди. Для мене це хороша можливість, але я, у свою чергу, також намагатимусь повністю присвятити себе тренувальному та ігровому процесу. Я хочу зробити все, щоб клуб зміг захистити свої титули, – каже Ірина Бєлова.

– Ми отримали дуже хорошу волейболістку, у якої світле волейбольне майбутнє. Їй довелося взяти на себе важливу роль у Ліндесбергу, вона була їхнім нападником, тому їй довелося взяти на себе велику відповідальність у молодому віці. Я також впевнений, що її атака та подача сподобаються вболівальникам в палаці спорту, тому що мало хто має таку зброю, як Ірина, каже головний тренер Йонас Хоорд.

Таким чином, Ірина Бєлова стала третім гравцем «Örebro Volley» з контрактом на сезон 2024/25. Також підписали ліберо Катаріна Купер і центрова Гедда Броберг.

Нагадаємо нашим читачам, Ірина – вихованка Трускавецького волейболу (ДЮСК “Спортовець”), перший тренер Крамар О.В.

Від admin