Від зупинки громадського транспорту у сторону «Дія Центру»

Із кінця листопада тимчасово було обмежено рух транспорту на вулиці Бориславській на відрізку від зупинки громадського транспорту у сторону «Дія Центру»

Уся річ у тому, що там стартували роботи із реконструкції переходу річки Серет через дорогу.

Як пояснив керівник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак, в ході ремонтних робіт було очищено русло річки, а також встановлено залізобетонні блоки, в які й скерували русло річки, що протікає по вулиці Бориславській, передає DroBro з посиланням на ДМР.

На цій ділянці роботи вийшли на фінішну пряму. Нам залишилося заасфальтувати відрізок дороги. Зважаючи на погодні умови – там буде покладено чорновий шар асфальту, відтак весною проведемо капітальну реконструкцію цієї частини дороги та її благоустрій, встановимо нові бордюри тощо, – прокоментував Ростислав Пошивак.

Так зване «чорнове» асфальтування дороги мають здійснити сьогодні, відтак у найближчі дні рух транспорту по вулиці Бориславській відновлять.

Від зупинки громадського транспорту у сторону «Дія Центру»

За твердженнями Ростислава Пошивака, роботи з очищення русла річки Сетер та укріплення її берегів будуть продовжені і в наступному році. Береги річки укріплюватимуть бетонними блоками, де необхідно проведуть розчищення русла від сміття. Ці роботи здійснюють для того, щоб річка не підтоплювала дороги та не виходила з берегів навесні.

Від зупинки громадського транспорту у сторону «Дія Центру»

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »