У Мережі опубліковані кадри: Ізюмський напрямок для рашистів став своєрідною Чорнобаївкою

9 квітня у Мережу було викладено супутникові знімки, у яких можна було побачити колону ворожої техніки довжиною 12 км. Вона вирушила з території Білгородської області і попрямувала у бік Ізюма. Одразу після цього ЗСУ почали її відслідковувати і з кожним новим днем ​​завдавати удару за ударом.

Перший був нанесений у ніч на 10 квітня. А напередодні обстріл колони продовжився, інформує Telegram-канал DroBro7/24. Сьогодні, 14 квітня, у Мережі з’явилися нові яскраві кадри обстрілу ворожої колони. Джерело повідомляє, що її було знищено ЗСУ в районі між Балаклією та Ізюмом на Харківщині, передає DROBRO.

Не секрет, що після невдалої спроби рашистів взяти Київ, вони переключили свою увагу на Схід України. Білгородська область стала перевальним пунктом, звідки доукомплектовані війська орків беруть свій курс на Донбас. Ізюм – стратегічно важливе місто на шляху до Донбасу та Дніпропетровської області. Саме на цей напрямок ворог і кидає свої війська.

Проте ЗСУ б’є по ворогові щодня. Також сьогодні стало відомо, що українські захисники підірвали один із мостів на шляху до Ізюму в той момент, коли по ньому рухалася військова техніка окупантів. В результаті було знищено бронемашини “Тигр”, вантажівки “Урал” та “КамАЗ”. Бійці із Сил спецоперацій змогли простежити шлях ворожої техніки, а наші інженери добре спрацювали. Безпілотники підтвердили знищення ворога.

Також на початку квітня на Ізюмському напрямку ЗСУ розгромили 4-ту танкову Кантемирівську дивізію. Більше того, як трофей попався командирський танк “Т-80”. Таким чином, Ізюмський напрямок стає для окупантів своєрідною Чорнобаївкою. Їх б’ють, але вони продовжують іти та йти.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »