Українські десантники спільно з HIMARS знищили колону російської бронетехніки під Покровськом, ліквідувавши щонайменше 50 військових та всю техніку ворога
ЗСУ завдали потужного удару по колоні російської бронетехніки, яка рухалася у бік Покровська. Операцію провели десантники 79-ї окремої десантно-штурмової бригади спільно з ракетними підрозділами HIMARS, показавши відео, передає DROBRO.
Увечері 28 серпня розвідка засікла рух російської механізованої колони приблизно за 10 кілометрів від лінії фронту. Колона висувалась із села Прогрес у бік Малинівки та включала сім одиниць бронетехніки, танки та БМП, а також близько сотні піхотинців, частина з яких їхала мотоциклами. Після наведення аеророзвідки HIMARS завдали удару по колоні прямо під час руху. Дезорганізовану групу добили FPV-дрони, а потім по залишках техніки знову відпрацювали ракетники.
ВСУ з “Хаймарсів” розгромили колону росіян під Покровськом: багато загиблих, техніка горить (Відео)https://t.co/KPpgY5mCc4 pic.twitter.com/Ybo3s5djrI
— Дрогобич чиНа ❗️ DroBro7/24 (@DroBro10) September 1, 2025
Втрати росіян величезні
За підсумками операції знищено всю бронетехніку противника і ліквідовано не менше 50 російських військових. На відео, опублікованому операторами БПЛА Ivan Franko Group 79-ї бригади, видно точність та потужність удару.
За оцінкою українських десантників, ця група могла відноситись до підрозділів 155-ї бригади морської піхоти РФ, нещодавно перекинутої з Курської області на Донбас. Поява великої колони техніки під Покровськом може свідчити про прибуття нових сил так званої Росії. Тим важливіше, що їх було розгромлено ще на підступах.