Тили рашистів оголені, українські військові провели успішні операції у селищі Макарів під Києвом та селі Миколаївської області

21 березня стало відомо, що українським захисникам вдалося вибити окупантів із Макарова на захід від Києва. Як повідомляє військовий журналіст Андрій Цаплієнко, завдяки цій операції ЗСУ відрізали рашистів від шосе M-06 та оголили тили найближчих до української столиці військ противника, передає DROBRO.

У результаті рашисти, які і без цього не могли налагодити логістику, залишивши своїх військових без палива, снарядів та продуктів харчування, опинилися у патовій ситуації. Поки що даних про втрати противника під час сьогоднішньої операції поки немає.

Окрім цього сьогодні стало відомо, що на Миколаївщині ЗСУ звільнили від окупантів село. Примітно, що “визволителі” не вигадали нічого кращого, ніж сховатися у дитячому садку.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »