Хороші новини з обложеного Маріуполя

У боях під Маріуполем рашистська БТГр втратила близько половини особового складу

Збройні сили РФ зазнають тяжких втрат при спробі захопити українське місто Маріуполь. У ході боїв було розбито батальйонно тактичну групу. Про це у Facebook 26 березня повідомив відомий український журналіст Роман Цимбалюк, який тривалий час працював у мордорі, передає DROBRO.

За його даними, зараз у керівництві полків зс рф, які були кинуті під Маріуполь, вибухнув гучний скандал. Виявляється, командування відправило своїх військових на вірну смерть, не надавши бронезахисту. Як підсумок, 103-й та 150-й рашистські мотострілецькі полки були розбиті. Вони втратили у боях за Маріуполь близько половини особового складу. Сотні військових зазнали тяжких поранень.

“За цим фактом призначено службове розслідування. Як завжди, всі дії керівництва відбуваються вже після втрат особового складу”, – повідомив Цимбалюк.

Варто зазначити, що армія рашистів тримає місто Маріуполь у блокаді вже майже місяць. Вона не дозволяє громадянському населенню виїжджати із міста, не пускає всередину гуманітарну допомогу. При цьому рашисти завдають масованих артилерійських і ракетних ударів, стираючи місто з землі.

Точніша кількість загиблих невідома. Ймовірно, йдеться вже про тисячі жертв рашистськлї агресії. Попри блокаду українські захисники продовжують утримувати місто, відбиваючи атаки окупантів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »