Українські військові успішно провели контрнаступ на Харківському напрямку

ЗСУ продовжують успішно відтісняти рашистів з-під Харкова. У ході контрнаступу звільнено ще три населені пункти. Хорошими новинами вранці 23 квітня поділився голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов у Telegram, передає DROBRO.

Контрнаступ розпочався вранці 22 квітня. У ході запеклих боїв вдалося вибити орків з-під містечка Дергачі, що на півночі від Харкова. На даний момент звільнені села: Безруки, Слатине та Прудянка. Зазначено, що ЗСУ успішно закріпилися у цій місцевості.

Найважча ситуація на півдні від Харкова на Ізюмському напрямку. Саме там рашисти сконцентрували свої сили, сподіваючись прорвати лінію оборони і взяти в “кліщі” угруповання ЗСУ на Донбасі. Там спостерігається незначне просування окупантів на кілька кілометрів. Проте українські захисники продовжують успішно утримувати оборону на цьому стратегічному напрямку.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »