Напередодні стало відомо про те, що на Бахмутському напрямку ЗСУ змогли ліквідувати окупантів із ПВК “Вагнер”

Сьогодні, 20 липня, голова Луганської ОВ Сергій Гайдай поділився деталями про те, як військовослужбовці з 58-ї ОМБр ім. гетьмана Івана Виговського змогли відправити на концерт до Кобзона найманців із “Вагнера”.

На своїй сторінці в Telegram-каналі Гайдай розкрив деталі операції з ліквідації орків із “Вагнера”. Не виключено, що ліквідовані брали участь у захопленні Попасної. “Вагнерівці” були ліквідовані при спробі вийти на позиції бійців із 58-ї ОМБр. Швидше за все, рашистське командування надало їм наказ взяти українські позиції, як і раніше вони це зробили в Попасній та Лисичанську.

“Вагнеровців” мордор використовує лише тоді, коли рашисти довго тупцюються на одному місці і не можуть взяти навіть маленький населений пункт, саме тому їх і кинули на позиції 58-й ОМБр. Відомо, що з повітря “вагнерівців” прикривала авіація. Один із Су-25 вдалося збити бійцю Нацгвардії України буквально днями. Гайдай повідомив, що пілот також був із “вагнерівців”.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

За словами голови Луганської ОВА, українські захисники ліквідували всю групу “вагнерівців”, яка хотіла захопити позиції ЗСУ.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin