Українські військові просунулися на 9 км у напрямку Брускінського Херсонської області

Збройні сили України в ході контрнаступних дій у Херсонській області вибили супротивника з раніше захоплених ним позицій та просунулися на 9 км у напрямку села Брускінське Великоолександрівського району.

Про це повідомляє заступник комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрій Місягін у своєму Telegram-каналі.

За словами нардепа, зараз у цьому районі розпочалися позиційні бої. Цю інформацію підтверджує і військовий оглядач Роман Бочкала, називаючи згаданий наступ української армії серйозним успіхом.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

“Херсонщина. Серйозні успіхи ЗСУ. Після того, як днями наші форсували Інгулець у районі Давидова Брода, про що активно писали самі росіяни, сьогодні з’явилася інформація, що ми просунулися на 9 км у напрямку Брускинського. Це 1/5 шляху до Берислава/ Каховку”, – написав оглядач.

Крім того, Місягін повідомив, що українські війська внаслідок бойової операції відбили село Камишеваха у районі Попасної Луганської області.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »