Атомний підводний човен Georgia ВМС США

Атомна субмарина Georgia ВМС США, яка має всі засоби для завдання удару по російських військових об’єктах, зробила зупинку в районі Кіпру

Атомний підводний човен Georgia ВМС США, який зробив нетривалу зупинку в районі Кіпру, може служити сигналом Російській Федерації на тлі її спроб здійснити ескалацію ситуації в Україні. Видання The Drive зазначає, що ця субмарина має всі можливості, у тому числі крилаті ракети “Томагавк”, для завдання удару по російських військових об’єктах в окупованому Криму.

У США розраховують, що маневри Georgia біля Кіпру будуть сприйняті в Москві як попередження про те, що американська сторона має боєздатну присутність у регіоні, що дозволяє атакувати об’єкти потенційного супротивника, розташовані на великих відстанях, з мінімальними ризиками для себе, передає DroBro. На субмарині знаходяться 22 пускові установки, кожна з яких може запускати до семи ракет “Томагавк” дальністю 1850 км.

Журналісти також звертають увагу на тривалу присутність у Середземному морі авіаносця “Гаррі Трумен” ВМС США. Сполучені Штати – не єдина країна-партнер України, яка нарощує свою військово-морську присутність у регіоні. У четвер, 20 січня, стало відомо, що канадський фрегат HMCS Montreal спрямований у похід для виконання завдань у Середземному та Чорному морях. Корабель візьме участь в операції Reassurance, метою якої є підтримка дій союзників по НАТО. Закордонна місія фрегата триватиме півроку, уточнили Королівські ВМС Канади.

Події союзників здійснюються на тлі зростання військової активності Росії в регіоні. Раніше ЗМІ повідомили, що шість десантних кораблів РФ із вантажем на борту пройшли Ла-Манш і, ймовірно, прямують у бік України. Аналітики побоюються, що ці сили будуть задіяні у потенційному вторгненні російських військ на українську територію.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »