ВМС притопили фрегат «Гетьман Сагайдачний»

Фрегат ВМС ЗС України “Гетьман Сагайдачний” було притоплено з метою, щоб ворог не міг ним скористатись, в тому числі – для диверсій

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков у Facebook, передає DROBDO.

“Командир флагману ВМСУ виконав наказ затопити корабель, щоб фрегат “Гетьман Сагайдачний”, який перебував на ремонті, не дістався ворогу. Важко уявити більш складне рішення для мужнього воїна та всієї команди. Але ми збудуємо новий флот. Сучасний, потужний. Головне зараз – встояти”, – написав Резніков.

Начальник служби зв’язків із громадськістю командування ВМС ЗСУ Олег Чалик у коментарі УП повідомив, що зібрати фрегат у короткі терміни було нереально.

“Фрегат ВМС ЗС України “Гетьман Сагайдачний” перебував у процесі глибокої модернізації. Зібрати його та відновити боєздатність в короткі терміни було неможливо. Відповідно, через загрозу захоплення противником було прийнято рішення щодо його затоплення.

Екіпаж корабля продовжує свою службу та наразі виконує завдання з захисту України від Російської Федерації”, – сказав Чалик.

На уточнююче запитання УП, у пресслужбі ВМС також пояснили вищевказане рішення тим, що ворог міг використати фрегат задля диверсій, як наприклад перекриття гавані (як було при окупації Криму).

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »