Настільки жорсткі формулювання китайського представника щодо рф звучать вперше, оскільки державна пропаганда та чиновники КНР намагаються не критикувати москву

Військовий авторитет російської армії після вторгнення в Україну впав, продемонструвавши некомпетентність та відсутність реальної сили у ЗС рф. Цікаво, що таку оцінку російської армії дав високопоставлений полковник армії Китаю, військовий експерт Чжоу Бо, пише в матеріалі впливове американське видання The Wall Street Journal.

Настільки жорсткі формулювання китайського представника щодо росії звучать вперше, оскільки державна китайська пропаганда та чиновники КНР намагаються безпосередньо не критикувати Москву і не робити компрометуючих та відвертих заяв, які сильно шкодять її міжнародному іміджу. Однак цього разу сталося щось, чого раніше не відбувалося.

“Військовий імідж і авторитет росії впали”, – заявив Чжоу, який обіймає посаду старшого наукового співробітника авторитетного Китаю Університету Цінхуа в Пекіні. Чжоу наголошує, що військові плани рф провалилися, оскільки Москва не очікувала, з чим саме зіткнеться в Україні.

“Це перетворилося на війну, на яку вони не очікували”, — заявив він. Експерт наголошує, що для росії склалася складна ситуація, оскільки глава Кремля не може дозволити собі програти війну і зазнати ще більш жахливих іміджевих втрат.

“Президент Путін не може дозволити собі програти війну, інакше як він пояснить, навіщо загинули всі ці люди. Йому потрібно чимось виправдати все це”, – зазначив він.

Чжоу додає, що росія ще не перебуває у безнадійній ситуації, оскільки у розпорядженні у Москви більше живої сили та підтримка росіян. У свою чергу, Україна залежить від військових поставок із боку Заходу. У певний момент може виникнути ситуація, коли ця підтримка почне знижуватися.

Від admin