Напередодні на Московії військовий аташе американського посольства в рф показав середній палець символу Z

Учора, 21 червня, в росЗМІ з’явилися кадри з вулиць Москви, на яких військово-морський аташе США Дейл Семуел демонстративно показав середній палець рашистської символіки Z. Того ж дня офіційний представник МЗС рф Марія Захарова вирішила написати вірші. Рифмопльотством вона вирішила зайнятися на своїй сторінці в Telegram-каналі.

Пропагандистські ЗМІ не могли не зупинитися на американці, капітані першого рангу, який зумів висловити свою зневагу до РФ як одного лаконічного жесту. ЗМІ писали, що Семуел спеціально не лише зупинився біля стовпа із символом Z, а й зняв свій жест на камеру.

У Москві почали обурюватися вчинку американця, заявляючи, що той, навпаки, має активно взаємодіяти з російським військовим відомством, а не порушувати закони. Також у Мережі з’явилися ще кадри, як Семуел показав той самий середній палець з вікна своєї машини. Російські користувачі Мережі впевнені, що на Заході вже давно всі збожеволіли і лише одні вони “нормальні” у цьому світі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »