У Техасі офіційно відмовилися підкорятися вимогам Білого дому щодо зняття дроту на кордоні Техасу з Мексикою

Губернатор Техасу Грег Ебботт заявив про готовність до конфлікту з федеральною владою на тлі загострення ситуації у боротьбі з міграцією. Губернатор Флориди та екс-кандидат у президенти США від республіканців Рон Десантіс підтримав Техас, оголосивши про намір відправити війська Національної гвардії до штату, передає DROBRO.

На боці протестувальників також губернатор Оклахоми, повідомляє Disclose.tv. “Наразі близько 10 [штатів] направили Національну гвардію або інші правоохоронні органи до нас на допомогу. Тепер вони об’єдналися з нами, і це боротьба за майбутнє Америки”, – сказав Ебботт.

Конфлікт у США спалахнув після того, як жителі Техасу повстали проти дозволу суду прибрати стіну з колючого дроту, встановлену вздовж кордону з Мексикою. Губернатори-республіканці 25 штатів вважають, що Джо Байден демонструє суспільству небажання захищати американський кордон. Кандидат у президенти США Дональд Трамп вирішив підвищити рейтинг та підбурює усі штати приєднатися до протистояння з владою.

Військові Техасу вже взяли під контроль кордон із Мексикою, там сутички із мігрантами. Байден не прийняв ультиматум і дав бунтівникам “24 години на стабілізацію, інакше нічим добрим не закінчиться”. Час закінчився понад 30 хвилин тому. Наступний крок – за Білим будинком.

Від admin