Допомога партнерів

Конгресмени США наполягають на присутності військового американського флоту в Чорноморському регіоні “для стримування РФ”

Напередодні американські конгресмени відправили до адміністрації Білого дому послання із закликом допомогти Києву на тлі “посилення військ РФ біля українського рубежу”, пише Defence News. Приміром, політики закликають поставити в нашу країну озброєння вражаючої дії, до того ж законодавці наполягають на відправленні в Чорномор’ї військових кораблів флоту США “для стримування і відсічі вторгнення” російських військових у регіоні та запобігання майбутньому загостренню, передає DroBro.

Допомога партнерів

При цьому республіканці вказали, що після виділення матдопомоги Києву минулого літа військова активність РФ одразу збільшилася. Тому вони також зажадали від Білого дому наростити летальну підтримку нашій країні у протистоянні з агресією Кремля.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »