Розвал рашистського війська йде повним ходом: мобілізовані повідомляють про великі втрати, командування покинуло їх

Рашистські мобілізовані продовжують записувати відео з передової, стогнучи про катастрофічну ситуацію із забезпеченням, втратами після боїв із ЗСУ, передає DROBRO. Telegram-канали руzzких чортів повідомляють, що мобіки з Ханти-Мансійського автономного округу скаржаться, що від їхнього полку залишилося всього 37% складу (чисельність полку – від 900 до 1500 осіб).

Навіть після розгрому командування наказує їм утримувати позиції “до останнього бійця”. При цьому жодного забезпечення, розумних наказів та артилерійської підтримки їм не надають. У ході спроби стримати наступ ЗСУ у них закінчилися боєприпаси та зброя. У ситуації, що склалася, жодної підтримки та евакуації від командування не відбувається – тупу руzzню просто кинули на свавілля долі. Вони виявилися без зв’язку, відрізаними від решти армії. Орки зізнаються, що просто не знають, що робити далі.

“З нашого боку немає жодної артпідтримки. Поки ми сиділи під обстрілом, позиції ЗСУ ніхто не обстрілював. Проти 20 їхніх снарядів два наші, і то, х*р знає, куди прилетить. Більше того, командування дало наказ відпрацювати за нашими позиціями, коли заходили ЗСУ. Наші ще не встигли відійти – командир сказав: “Баби нових нарожають”. – Це він передав в ефірі по рації. Чув увесь батальйон”, – заявляють рашисти.

За їхніми словами, поранених окупантів не евакуювали, внаслідок чого вони гинуть просто на позиціях. Більше того, у руzzні немає не лише зброї, а й продуктів харчування. Вода також закінчилася: усі забрали найманці ПВК “Вагнер”, які відступили зі своїх позицій. Рашисти кажуть, що вони тримаються з останніх сил.

Від admin